Listy dyskusyjne

Istnieje kilka ogólnodostępnych listy dyskusyjnych MPlayera zajmujących się zagadnieniami jego rozwoju i dostarczaniem wsparcia użytkownikom. Z powodu problemów ze spamem uniemożliwilśmy wysyłanie wiadomości na nasze listy osobom, które nie są na nie zapisane. Jeżeli nie zaznaczono wyraźnie, że jest inaczej, językiem obowiązującym na listach jest angielski. Nałożone są także limity na rozmiar wiadomości, więc duże pliki należy udostępniać gdzieś do ściągnięcia, zamiast wysyłać je jako załącznik.

Zanim napiszesz na listę przeczytaj i zastosuj się do zasad Netykiety, jak również do ogólnych zasad związanych z pisaniem i cytowaniem w usenecie. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w dokumencie pt. Jak pisać wiadomości. Przypominamy, że wysyłanie listów w HTML-u, top-posting i wysyłanie oderwanych od tematu wiadomości jako odpowiedzi w istniejącym wątku jest zabronione. Przestrzeganie zasad ułatwia życie tym którzy czytają twoje wiadomości i znacząco zwiększają twoje szanse na uzyskanie satysfakcjonującej cię odpowiedzi.

Ogólne:

Dla użytkowników:

Tutaj można uzyskać pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z używaniem, kompilowaniem i podobnymi. Prosimy o przeczytanie wszystkich odpowiednich fragmentów dokumentacji przed wysłaniem listów z opisem problemów i prośbami o dodatkowe funkcje.

Dla deweloperów:

Listy związane z rozwojem są przeznaczone tylko na dyskusje na temat rozwijania i na łatki! Pytania związane z użytkowaniem, problemami z kompilacją i tego typu rzeczami są poza tematem i są bardzo niemile widziane. Pamiętaj, że cię ostrzegaliśmy.

Inne:

Kanały IRC

Istnieją dwa oficjalne kanały w sieci freenode IRC:

Deweloperzy z prawami zapisu do repozytorium mają status operatora na #mplayerdev, osobom podsyłającym łatki do MPlayera udzielany jest głos. Pomimo tego jest to otwarty i niemoderowany kanał.